Uroczystość przekazania nowego radiowozu dla Posterunku Policji we Włoszakowicach

Policjanci z posterunku we Włoszakowicach otrzymali radiowóz Kia Sportage. Jego zakup został dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Nowy radiowóz dla włoszakowickich policjantów wyposażony jest w silnik benzynowy z automatyczną skrzynią biegów oraz napęd 4×4. Kluczyki do pojazdu wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak przekazał aspirantowi sztabowemu Krzysztofowi Kolmanowi, kierownikowi Posterunku Policji we Włoszakowicach. Zakup radiowozu kwotą 50 tys. zł został dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W uroczystości przekazania radiowozu uczestniczyli m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk i komendant miejski policji w Lesznie  Krzysztof Nowak.

Fot. Natalia John-Marcinkowska wloszakowice.pl