Wręczenie wyróżnień podczas Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Lipnie

Nagrodzeni podczas XI Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Lipnie.

70 solistów i 11 zespołów uczestniczyło w XI Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie. Tradycyjnie impreza była objęta patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka, a jej organizacja dofinansowana z budżetu powiatu.

Jury w składzie: Karol Dziuba, Julia Stolpe i Bożena Łuczak po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu przyznało Grand Prix Marcie Woroch z Leszna, uczącej się śpiewu w sekcji wokalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie.

W uroczystości wręczenia wyróżnień uczestnikom przeglądu na scenie GOK w Lipnie uczestniczył m.in. przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk.