Godło Polski  Herb województwa Wielkopolskiego POL powiat leszczyński COA    800px POL gmina Krzemieniewo Herb Lipna - link 1200px POL Osieczna COA Rydzyna Święciechowa Wijewo Włoszakowice

Top - obrazek ze zdjęciami

Plakat obrazujący tekst

Każdy podatnik PIT może przekazać 1,5 proc. swego podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Przedstawiamy wykaz organizacji z powiatu leszczyńskiego, uprawnionych do otrzymania odpisu podatkowego za 2023 r.

Co roku miliony Polaków odprowadzają podatek od swoich dochodów. Istnieje możliwość, aby wysokość przekazywanego podatku zmniejszyć o 1,5 proc., który trafi na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.

Przekazywanie 1,5 procenta jest niezwykle proste i nie obciąża podatnika żadnymi kosztami. Aby to uczynić należy w odpowiedniej rubryce formularza PIT wprowadzić numer KRS organizacji, którą chcemy wesprzeć. Przekazaniem środków z 1,5 procenta zajmą się urzędy skarbowe.

Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania odpisu 1,5 proc. z podatku PIT

Wykaz organizacji pożytku publicznego z powiatu leszczyńskiego uprawnionych do otrzymania odpisu 1,5 proc. z podatku PIT

Logo strony