Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej Dąbcze - Maruszewo

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna przebuduje 2,6 km drogi powiatowej z Dąbcza do Maruszewa w gminie Rydzyna.

W przetargu na przebudowę drogi powiatowej z Dąbcza do Maruszewa (sfrezowanie starej nawierzchni asfaltowej i ułożenie nowej) złożono pięć ofert. Najtańsza – za 1.444.820 zł - należała do Przedsiębiorstwa Dróg i Ulic z Leszna. Inwestycja zostanie sfinansowana przez powiat leszczyński i gminę Rydzyna. Termin wykonania prac to sześć miesięcy.

Dziś w Starostwie Powiatowym w Lesznie kierownik Zarządu Dróg Powiatowych Dariusz Pasterkiewicz, przy kontrasygnacie skarbnika powiatu Marcina Wydmucha, podpisał umowę z prezesem Przedsiębiorstwa Dróg i Ulic Wojciechem Rajewskim. W spotkaniu uczestniczyli również starosta Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski, burmistrz miasta i gminy Rydzyna Kornel Malcherek oraz Wiesław Furmaniak z PDiU.