Opieka paliatywna w domu

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w powiecie leszczyńskim w 2024 r. Oferty można składać do 22 lutego 2024 r.

Co roku powiat leszczyński zleca wybranym w konkursie ofert organizacjom zadania ze sfery działalności pożytku publicznego.

W ogłoszonym przez Zarząd Powiatu Leszczyńskiego konkursie Starostwo Powiatowe w Lesznie czeka na oferty z zakresu ochrony i promocji zdrowia w zakresie działań na rzecz osób paliatywnie chorych, przewlekle chorych, niesamodzielnych wymagających codziennej opieki i wsparcia oraz ich rodzin i opiekunów polegające na:

a) zapewnieniu przez zespół hospicyjny opieki i wsparcia,

b) informowaniu na temat przysługujących uprawnień i dostępnych usług,

c) bezpłatnym wypożyczaniu domowego sprzętu medycznego.

Na oferty Starostwo Powiatowe w Lesznie czeka do 22 lutego br.