Przy drodze powiatowej w Zaborówcu zakończono budowę chodnika. Inwestycję sfinansowały samorządy powiatu leszczyńskiego i gminy Wijewo.

Dzięki porozumieniu dwóch samorządów wykonano przepust oraz chodnik wzdłuż drogi powiatowej w Zaborówcu. Z budżetu powiatu sfinansowano kupno materiałów – kostki, obrzeży i krawężników, gmina zapłaciła za wykonawstwo.

- Wykonano przebudowę krótkiego, ale bardzo potrzebnego w Zaborówca odcinka chodnika. Dzięki temu znacząco poprawiło się bezpieczeństwo osób spacerujących i dochodzących do pracy – twierdzi radny powiatu leszczyńskiego Rafał Rimke z gminy Wijewo.