Plakat obrazujący tekst

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie ogłosił konkurs „Talent i pasja startem do kariery” dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Leszna i powiatu leszczyńskiego. Za nakręcenie krótkich filmów przewidziano atrakcyjne nagrody. Jedną z nich ufunduje samorząd powiatu leszczyńskiego.

W ramach konkursu „Talent i pasja startem do kariery" Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie oczekuje od uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Leszna i powiatu leszczyńskiego nakręcenia filmu (o długości od 3 do 5 minut), prezentującego talent, pasję i uzdolnienia, które mogą być startem do przyszłej kariery zawodowej.

Na filmy PUP w Lesznie czeka do 15 marca 2024 r. Konkurs odbywa się pod patronatem prezydenta Leszna Łukasza Borowiaka i starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

Szczegóły konkursu