Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych w Wilkowicach w 2023 r.

Zarząd Powiatu Leszczyńskiego rozstrzygnął konkurs ofert na realizację w 2024 r.  zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, turystyki i krajoznawstwa oraz promocji i ochrony zdrowia.

Co roku Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego. W tym roku organizacje pozarządowe złożyły 40 ofert.

Po dokonaniu oceny ofert przez komisję konkursową Zarząd Powiatu Leszczyńskiego przyznał dotacje o łącznej wartości 123 tys. zł na realizację w 2024 r. 29 projektów.

Uchwała Zarządu Powiatu Leszczyńskiego