Kompleks sportowy przy SOSW w Rydzynie

Trzy oferty złożono w przetargu ogłoszonym przez prowadzony przez powiat leszczyński Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rydzynie na przebudowę kompleksu sportowego przy tej placówce. Najtańsza z nich wynosi prawie 3,9 mln zł.

W ub.r. powiat leszczyński otrzymał ponad 2,1 mln zł dofinansowania (na połowę kosztów inwestycji) z Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej Sportowa Polska na przebudowę kompleksu sportowego przy SOSW w Rydzynie.

Zakres robót obejmuje budowę bieżni okrężnej (o dystansie 400 m) z czterema torami, bieżni prostej z sześcioma torami (dystans 100 m) o nawierzchni poliuretanowej oraz skocznię w dal z rozbiegiem z nawierzchni poliuretanowej. Projekt przewiduje także montaż ogrodzenia obiektu sportowego (z wyłączeniem trybun), piłkochwytów i stojaków rowerowych, a także zagospodarowanie terenów zielonych i infrastruktury towarzyszącej.

W przetargu złożone zostały trzy oferty, z których najtańsza – za 3.881.745 zł – należy do spółki Solid-Stet ze Szczecina. Komisja przetargowa sprawdza kompletność złożonych dokumentów.

MONISTERTTWO SPORTU