Spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie

Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Krzysztof Nowak przeszedł na emeryturę. P.o. komendanta został jego dotychczasowy zastępca mł. insp. Sławomir Glapiak.

W Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie odbyło się pożegnanie odchodzącego na emeryturę po prawie 33 latach służby komendanta miejskiego policji insp. Krzysztofa Nowaka. Kierował leszczyńskimi policjantami od 2016 r., wcześniej był komendantem powiatowym policji w Rawiczu.

P.o. komendanta miejskiego w Lesznie został  mł.insp. Sławomir Glapiak, pierwszy zastępca komendanta miejskiego. Pracuje w policji od 27 lat i całą służbę związał z leszczyńską komendą.

W pożegnaniu komendanta uczestniczyli m.in. insp. Sławomir Piekut – pierwszy zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu, były komendant wojewódzki nadinspektor Piotr Mąka i starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.