Droga powiatowa - ul. Krzywińska w Kąkolewie

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na budowę miejsc postojowych po zachodniej stronie ul. Krzywińskiej w Kąkolewie, w rejonie Zespołu Szkół.

Za kilka miesięcy liczba miejsc postojowych przy drodze powiatowej – ul. Krzywińskiej w Kąkolewie znacznie wzrośnie. Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił przetarg na budowę zatok postojowych z kostki brukowej, z osadzeniem krawężników betonowych. Pobocze zostanie utwardzone na długości 200 m i szerokości 2,5 m, na odcinku od rejonu skrzyżowania z ul. Gruszkową do parkingu naprzeciwko kościoła.

Wykonawca będzie miał trzy miesiące na wykonanie prac.

Na oferty ZDP czeka do 14 marca br.