Plakat obrazujący tekst

Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach organizuje 16 marca br. Ogólnopolski turniej szachów rodzinnych VIII Rodzinne Szachowanie. Organizacja turnieju jest dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

16 marca br. o godz. 10:00 rozpocznie się w auli ZSO we Włoszakowicach Ogólnopolski turniej szachów rodzinnych VIII Rodzinne Szachowanie. Uprawnieni do gry są rodzinne pary (rodzic i dziecko, rodzeństwo, dziecko i dziadek/babcia, małżeństwo, kuzynostwo). Średni ranking drużyny nie może jednak przekroczyć 1800 (decyduje ranking PZSzach). W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy tylko z Polski.

Na zgłoszenia mailowe organizatorzy czekają do 10 marca 2024 r. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Należy podać imię i nazwisko startujących, datę urodzenia (dd-mm-rrrr), kategorie szachowe, miasto oraz stopień pokrewieństwa.

Wloszakowice szachy turniej rodzinny 2024