Tenisistki stołowe Wametu Dąbcze

Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze po raz drugi z rzędu awansowały do turnieju finałowego Drużynowego Pucharu Polski na szczeblu ogólnopolskim.

O awans do finału w półfinale w Luzinie w województwie pomorskim rywalizowały cztery drużyny: GOSRiT Energa KTSK Luzino, Energa Manekin Toruń, Chrobry Międzyzdroje i Wamet Dobry Wiązar Dąbcze.

Tenisistki stołowe z powiatu leszczyńskiego w swoim pierwszym meczu pokonały gospodynie  zawodów 4:0, tracąc w całym meczu zaledwie jednego seta. Znacznie bardziej emocjonujący był pojedynek finałowy, w którym Wamet Dobry Wiązar Dąbcze pokonał Energę Manekin Toruń 4:2.

Tenisistki stołowe z Dąbcza po raz drugi z rzędu awansowały do turnieju finałowego Drużynowego Pucharu Polski kobiet, w którym udział wezmą triumfatorzy czterech stref półfinałowych. Final four zostanie rozegrany w dniach 11-12 maja br.