Turniej Rodzinne Szachowanie we Włoszakowicach

Rodzina Skwarczyńskich z Marklowic wygrała ósmą edycję ogólnopolskiego turnieju szachów drużynowych „Rodzinne Szachowanie” we Włoszakowicach. Organizacja zawodów została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

We Włoszakowicach odbył się turniej szachów szybkich, w którym grały rywalizowały drużyny rodzinne złożone z dwóch osób ze sobą spokrewnionych. Rozegrano siedem rund. W zawodach uczestniczyło 37 dwuosobowych drużyn rodzinnych z czterech województw. Turniej wygrała rodzina Skwarczyńskich z Marklowic z powiatu wodzisławskiego.

Klasyfikacja końcowa:

1. Skwarczyńscy – Marklowice;