Siedziba Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rydzynie

Trzy oferty złożono w przetargu na przebudowę kanalizacji sanitarnej i modernizację sanitariatów w prowadzonym przez powiat leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie.

Ogłoszony przez SOSW w Rydzynie przetarg został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich związana była z przebudową kanalizacji sanitarnej. Złożone zostały trzy oferty, z których najtańsza – za 613.100 zł – należy do firmy Atut Leszno. Natomiast w części drugiej przetargu, obejmującej modernizację sanitariatów, żadna firma nie złożyła oferty. W tym drugim przypadku przetarg zostanie powtórzony.

Powiat leszczyński na inwestycję otrzymał prawie 1,3 mln zł dotacji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.