Podpisanie umowy w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Na zdjęciu od lewej: skarbnik powiatu Marcin Wydmuch, kierownik ZDP w Lesznie Dariusz Pasterkiewicz, Marcin Idkowiak, starosta Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski

W Starostwie Powiatowym w Lesznie podpisana została umowa na budowę miejsc postojowych po zachodniej stronie ul. Krzywińskiej w Kąkolewie, w rejonie Zespołu Szkół.

W przetargu ogłoszonym przez Zarząd  Dróg Powiatowych w Lesznie na budowę miejsc postojowych przy ul. Krzywińskiej w Kąkolewie złożono dziewięć ofert. Najtańszą – za ok. 147 tys. zł - złożyła firma Mar Bruk Brukarstwo Marcin Idkowiak z Piasków.

W Starostwie Powiatowym w Lesznie kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie Dariusz Pasterkiewicz – przy kontrasygnacie skarbnika powiatu Marcina Wydmucha – podpisał umowę z Marcinem Idkowiakiem, właścicielem firmy Mar Bruk Brukarstwo z Piasków. W spotkaniu uczestniczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski.

W ciągu trzech miesięcy firma Mar Bruk Brukarstwo zbuduje zatoki postojowe o łącznej długości 200 m i szerokości 2,5 m z kostki brukowej przy ul. Krzywińskiej, na odcinku od rejonu skrzyżowania z ul. Gruszkową do parkingu naprzeciwko kościoła.