Szachistki ze Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach

Drużyna Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach zajęła piąte miejsce w Ogólnopolskim turnieju finałowym szkół w szachach drużynowych w Pokrzywnie w powiecie nyskim, rozgrywanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Włoszakowicka drużyna wystąpiła w składzie: Lena Owsianna, Julia Włodarczyk, Julia Wawrzyniak, Klaudia Obiora-Cansover. Dziewczyny rozegrały 11 rund z reprezentantami innych województw. Turniej zakończyły na piątym miejscu.

Indywidualnie czwarte miejsce na drugiej szachownicy zajęła Julia Włodarczyk, a na czwartej szachownicy Klaudia Obiora-Cansever. Na szóstym miejscu turniej zakończyła Lena Owsianna, a na dziesiątym - Julia Wawrzyniak.

Wyjazd odbył się dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Włoszakowice i Banku Spółdzielczego we Włoszakowicach.