Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar  Dąbcze

Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze zajęły czwarte miejsce w Drużynowym Pucharze Polski.

Cztery najlepsze polskie zespoły rywalizowały w Rzeszowie w turnieju finałowym Drużynowego Pucharu Polski kobiet w tenisie stołowym. Oprócz Wametu Dobry Wiązar Dąbcze w finałowych zmaganiach wystąpiły także Fibrain AZS Politechnika Rzeszów, English Perfect AZS UWM Olsztyn i Skarbek Tarnowskie Góry.

Zgodnie z oczekiwaniami triumfatorami Drużynowego Pucharu Polski, po raz drugi z rzędu, został występujący w Ekstraklasie klub ze stolicy Podkarpacia. Rzeszowianki w finałowym pojedynku pokonały English Perfect AZS UWM Olsztyn 4:3. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki MKS-u Skarbek Tarnowskie Góry, a czwarta lokata przypadła w udziale Wametowi Dobry Wiązar Dąbcze.

Zespół z powiatu leszczyńskiego w Rzeszowie przegrał dwa spotkania – z English Perfect AZS UWM Olsztyn 1:4 i Skarbkiem Tarnowskie Góry również 1:4. W obydwu tych meczach po jednym punkcie dla Wametu Dobry Wiązar Dąbcze zdobyła Katarzyna Trochimiuk. Oprócz niej w turnieju finałowym zagrały także Natalia Michorczyk oraz 15-letnia Kateryna Dudchenko, która zastąpiła w podstawowym składzie Sandrę Kozioł.