Komendanci Komendy Miejskiej PSP w Lesznie  - odchodzący Sebastian Kozłowski (z lewej) i nowy - Jacek Sowiński

Bryg. Jacek Sowiński został p.o. komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie. Zastąpił bryg. Sebastiana Kozłowskiego, który został p.o. komendanta powiatowego PSP w Nowym Tomyślu.

Wielkopolski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jacek Strużyński powierzył bryg. Jackowi Sowińskiemu pełnienie obowiązków Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie. Jacek Sowiński przez 33 lata służył w Komendzie Powiatowej PSP w Gostyniu, kończąc tam służbę jako zastępca komendanta. Od miesiąca był zastępcą komendanta miejskiego PSP w Lesznie.

Kierujący od 2020 r. Komenda Miejską PSP w Lesznie bryg. Sebastian Kozłowski, po blisko 27 latach służby w Lesznie, został p.o. komendanta powiatowego PSP w Nowym Tomyślu.

Fot. J.Rutecka-Siadek leszno24.pl