Godło Polski  Herb województwa Wielkopolskiego POL powiat leszczyński COA    800px POL gmina Krzemieniewo Herb Lipna - link 1200px POL Osieczna COA Rydzyna Święciechowa Wijewo Włoszakowice

Top - obrazek ze zdjęciami

Plakat obrazujący tekst

Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło konkurs fotograficzny „Piękno przyrody Powiatu Leszczyńskiego”. Pierwsza nagroda za zdjęcie to 600 zł.

Powiat leszczyński obfituje w atrakcyjne przyrodniczo i turystycznie miejsca: jeziora, rzeki, kompleksy leśne. Ma piękny krajobraz, malownicze wzgórza, pagórki, równiny i interesujące jeziora.  

Wszystko to warto pokazać w kadrze fotograficznym zarówno mieszkańcom siedmiu gmin tworzących powiat leszczyński, gościom z Leszna i sąsiednich powiatów, jak i turystom z dalszych części kraju i zagranicy. Dla jednych będzie to być może inne spojrzenie na znane od lat miejsca, dla drugich  - zupełna nowość, która ich zachęci do odwiedzin powiatu i poznania z bliska jego piękna.

Tematem ogłoszonego konkursu „Piękno przyrody Powiatu Leszczyńskiego” jest przedstawienie przyrody - roślin i zwierząt w ich naturalnym środowisku oraz krajobrazów. Zdjęcia można wykonać z ziemi lub z drona.

Na uczestników konkursu czekają trzy nagrody pieniężne: pierwsza – 600 zł, druga – 400 zł i trzecia – 300 zł.

Termin nadsyłania zdjęć to 31 października 2024 r. Pliki zdjęciowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Piękno przyrody Powiatu Leszczyńskiego”.

Szczegółowe informacje w załącznikach:

Regulamin konkursu fotograficznego

Formularz zgłoszeniowy 

Formularz zgłoszeniowy 

Logo strony