Tenisistki stołowe Wametu Dąbcze

Tenisistki stołowe Wametu Dobry Wiązar Dąbcze zajęły w serbskim Nowym Sadzie 7 miejsce w Europe Trophy Grand Final.

Zawodniczki z powiatu leszczyńskiego po wygraniu zawodów rejonowych w Estonii awansowały do finału rozgrywek Europe Trophy. W meczach grupowych przegrały z wicemistrzem Chorwacji STK Aquaestil Duga Resa 1:3, trzykrotnym mistrzem Francji i zdobywcą Pucharu Europy ETTU - Club Pongiste Lyssois Lille Métropole CP 0:3 oraz z brązowym medalistą mistrzostw Austrii - ASV Kufstein 1:3.

W spotkaniu o siódme miejsce Wamet pokonał belgijski KTTC AFP Antwerpen 3:1. Tenisistka z Dąbcza Katarzyna Trochimiuk wygrała 4 z 5 pojedynków w finałowym turnieju rozgrywek Europe Trophy.