Uczestnicy powiatowego pikniku integracyjnego rodzin zastępczych w Koczurach

W leśniczówce Koczury w gminie Włoszakowice odbył się coroczny powiatowy piknik integracyjny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Piknik rodzin zastępczych oficjalnie otworzyli starosta leszczyński Maciej Wiśniewski oraz przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Remigiusz Leciejewski, którzy złożyli rodzinom życzenia z okazji ich święta oraz pokroili okolicznościowy tort.

Uczestnicy pikniku mieli okazję porozmawiać, wypić i zjeść sporo smakołyków i świetnie się bawić. Kilka godzin przeznaczonych na integrację rodzin i dzieci zostało dobrze wykorzystanych.