W sali wiejskiej w Rojęczynie zorganizowano II mikołajkowy turniej tenisa stołowego dla uczniów Szkoły Podstawowej w Kaczkowie. Patronat nad zawodami objęli burmistrz Rydzyny i starosta leszczyński.

Turniej zorganizowali sołtys Rojęczyna Karol Dembicki oraz nauczycielka wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Kaczkowie Magdalena Lipowczyk. W turnieju uczestniczyło 16 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach żeńskiej i męskiej. W pierwszej wygrała Inga Musielak, w drugiej – Kacper Kozłowski.

{gallery}2016/artykuly/Rojeczyn_tenis_stolowy_2016,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}