Plakat obrazujący tekst

24 czerwca br. zamknięta zostanie dla ruchu droga powiatowa na odcinku od ronda w Łoniewie przez Dobramyśl do skrzyżowania z drogą krajową nr 12.

Spółka Nodo buduje 2,7 km ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż drogi powiatowej, od ronda w Łoniewie przez Dobramyśl do skrzyżowania z drogą krajową nr 12. W związku z koniecznością wykonania prac na całej szerokości drogi, w tym budowy przepustów kanalizacji deszczowej w Dobramyśli, droga zostanie zamknięta dla ruchu. Prace maja potrwać około trzech tygodni.

W związku z zamknięciem drogi zalecany jest objazd przez Kąkolewo.

Inwestorem budowy 2,7 km ciągu pieszo-rowerowego za ok. 4,8 mln zł jest powiat leszczyński, który otrzymał na nie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i z gminy Osieczna.