Siedziba Urzędu Gminy we Włoszakowicach

Włoszakowicka filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie czynna jest znów  pięć  dni w tygodniu. Wyjątkiem będzie przyszły tydzień, gdy mieszkańcy będą przyjmowani tylko w środę i czwartek.

Filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie mieści się w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice przy ul. Kurpińskiego 29, wejście boczne na parterze. Ze względu na okresowe zmniejszenie zainteresowania rejestracjami pojazdów, przez kilkanaście miesięcy filia zamiast pięciu była czynna cztery dni w tygodniu – od wtorku do piątku.

Z powodu wzrostu liczby rejestracji pojazdów filia we Włoszakowicach znów jest czynna pięć dni w tygodniu. Obsługa mieszkańców odbywa się w poniedziałki w godz. 7:30-15:30, od wtorku do czwartku w godz. 7:30-15:00 i w piątki w godz. 7:30-14:30. Przypominamy, że urząd jest nieczynny w każdy ostatni roboczy dzień miesiąca.

W przyszłym tygodniu filia będzie wyjątkowa czynna tylko w dniach 26-27 czerwca (środa – czwartek).

Aby zarezerwować termin wizyty w filii we Włoszakowicach, należy skorzystać ze strony internetowej https://bezkolejki.eu/powiatleszczynski Ponadto można umówić wizytę telefonicznie w każdy czwartek -  tel. 65 525 29 73, w godz. 7:30 – 9:00.

W filii we Włoszakowicach prowadzone są tylko sprawy związane z rejestracją pojazdów, pozostałe, np. wydawanie praw jazdy, nadal są obsługiwane w Wydziale Komunikacji starostwa w Lesznie.