Zakończenie roku szkolnego w SOSW Rydzyna

Uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie uroczyście zakończyli rok szkolny 2023/2024.

W auli SOSW w Rydzynie na uroczystym apelu spotkali się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, wśród których był starosta leszczyński Maciej Wiśniewski. Dyrektor Emilia Nowak pogratulowała uczniom ukończenia roku szkolnego i podziękowała za kilkumiesięczny wysiłek i zaangażowanie. Absolwentom kończącym szkołę życzyła dobrego startu w dorosłe życie.

Uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, szkoły branżowej oraz szkoły przysposabiającej do pracy.