Siedziba Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rydzynie

Prowadzony przez Powiat Leszczyński Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rydzynie ogłosił przetarg na rozbudowę systemu odprowadzania wód opadowych z dachów budynków oraz renowację zabytkowej elewacji budynku oficyny wschodniej kompleksu oświatowego.

SOSW w Rydzynie planuje osuszenie oraz remont i renowację elewacji obiektu. Ze względu na wielkość kompleksu oraz zakres prac koniecznych do wykonania prace zostaną przeprowadzone w tych miejscach, gdzie stan techniczny murów jest najgorszy.

Ogłoszony przez SOSW w Rydzynie przetarg podzielony został na dwie części. Pierwsze zadanie to rozbudowa systemu odprowadzania wód opadowych z dachów budynków, natomiast drugie obejmuje rekonstrukcję elementów zabytkowego budynku nr 9/10 oficyny wschodniej.

Powiat Leszczyński na obie inwestycje otrzymał prawie 1,9 mln zł dotacji (do 85 proc. kosztów) z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych  (BGK) – edycja 8.

Wykonawcy na wykonanie prac będą mleć 12 miesięcy od podpisania umowy. Na oferty SOSW w Rydzynie czeka do 25 lipca br.

Ogłoszenie o przetargu