Przewodniczący Remigiusz Leciejewski zwołał na poniedziałek 9 września br. na godz.12:00 VII sesję Rady Powiatu Leszczyńskiego.

Odbędzie się ona w Starostwie Powiatowym w Lesznie, pl. Kościuszki 4b.

Poniżej ustalony przez przewodniczącego Rady porządek obrad VII Sesji Rady Powiatu Leszczyńskiego w dniu 9 września 2024 roku, godz. 12 00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie - sala sesyjna:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przyjęcie protokołu z V Sesji w dniu 17 lipca 2024 roku oraz VI Sesji w dniu 22 sierpnia 2024 roku.

3. Sprawozdanie o pracach Zarządu w okresie międzysesyjnym.

4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na rzecz Gminy Rydzyna (DRUK NR 49).

5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2024 rok (DRUK NR 50).

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Leszczyńskiego na lata 2024-2029 (DRUK NR 51).

7. Interpelacja i zapytania radnych.

8. Wolne głosy i wnioski.

9. Odpowiedzi na interpelacje

10. Zakończenie obrad.