Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie opublikował ogłoszenie o przetargu na zakup samochodu ciężarowego.

Postępowanie zostało wszczęte w ramach ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r., a przedmiotem zamówienia jest pojazd, który musi spełniać rygorystyczne wymogi techniczne, w tym między innymi: minimalną moc silnika 450 KM, dopuszczalną masę całkowitą 26 ton, a także maksymalny przebieg do 270 000 km.
Do 8 października 2024 r. wpłynęła tylko jedna oferta. Została ona złożona przez firmę LSI Lupa Sebastian, z siedzibą w Męcinie. Proponowany pojazd jest oferowany za cenę 350 000 zł brutto, a jego przebieg wynosi 261 492 km. Firma zadeklarowała 6-miesięczny okres gwarancji jakości oraz rękojmi (Informacja z otwarcia o…).
Zamawiający oceni ofertę według ustalonych kryteriów, w których główną rolę odgrywa cena (60%), przebieg pojazdu (30%) oraz okres gwarancji i rękojmi (10%).

Decyzja o wyborze oferty zostanie podjęta po przeanalizowaniu tych kryteriów i spełnieniu wszystkich formalnych wymagań.