Zakończono prace budowlane przy SOSW w Rydzynie: Przebudowa kanalizacji i modernizacja sanitariatów.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie zakończono prace budowlane, które obejmowały przebudowę kanalizacji sanitarnej oraz modernizację sanitariatów. Inwestycja została zrealizowana dzięki dofinansowaniu w wysokości prawie 1,3 mln zł z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

W ramach projektu wybudowano nowoczesny system odprowadzania wód opadowych oraz przeprowadzono gruntowną modernizację infrastruktury sanitarnej. Dzięki tym pracom poprawiono warunki sanitarne placówki, co wpłynie pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo uczniów oraz pracowników ośrodka.