Trwa przebudowa 2,6-kilometrowego odcinka drogi powiatowej z Dąbcza do Maruszewa w gminie Rydzyna.

Inwestycja obejmuje sfrezowanie starej nawierzchni asfaltowej, ułożenie nowej oraz poszerzenie drogi, co przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Całość prac, o wartości 1.444.820 zł, finansowana jest przez Powiat Leszczyński. Po zakończeniu obecnego etapu przez Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie, planowany jest kolejny etap, który obejmie malowanie oznakowania poziomego. Prace te prawdopodobnie zostaną wykonane w przyszłym roku.