SOSW w RYDZYNIE laureatem konkursu WIELKOPOLSKA SZKOŁA ROKU 2024!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Ośrodek SOSW w Rydzynie został Laureatem Konkursu o tytuł "Wielkopolska Szkoła Roku 2024".

To wielki wspólny sukces i docenienie działań Ośrodka na rzecz uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Ostatnia uroczysta Gala, na której wręczano statuetki i nagrody zorganizowana została przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Sali Ziemi MTP w Poznaniu. Nagroda doskonale wpisuje się w obchody Jubileuszu 75-lecia powstania SOSW w Rydzynie i jest potwierdzeniem oraz uznaniem codziennej pracy terapeutycznej.

To nagrodzenie skuteczności, jakości i zaangażowania. Starostwo Powiatu Leszczyńskiego przyłącza się do gratulacji!