Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjnej „Czad i ogień. Obudź czujność” ogłosiła konkurs na temat bezpieczeństwa pożarowego mieszkań. Nagrody ufundowało m.in. Starostwo Powiatowe w Lesznie.

Celem konkursu jest przybliżenie mieszkańcom miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego zagadnień związanych z bezpieczeństwem pożarowym w obiektach mieszkalnych oraz sposobów postępowania w celu wyeliminowania zagrożeń związanych z tlenkiem węgla.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie internetowej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie:

Fundatorami nagród dla uczestników konkursu są Urząd Miasta Leszna oraz Starostwo Powiatowe w Lesznie. Lista wylosowanych osób zostanie umieszczona na stronie internetowej tutejszej komendy pod adresem www.lesznopsp.wlkp.pl w dniu 27.01.2017 r.