Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipnie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie zapraszają młodzież i nauczycieli na spotkanie „Skutki prawne i zdrowotne zażywania substancji psychoaktywnych z rozbiciem na narkotyki i dopalacze”. Odbędzie się w piątek 24 lutego br. w godz. 8 – 12:30 w Gimnazjum w Lipnie.

Spotkanie w Lipnie poprowadzi nadkomisarz Elwira Lelental, emerytowana policjantka Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, była kierownik sekcji ds. walki z przestępczością narkotykową. Jest z wykształcenia pedagogiem i prawnikiem, ma 27 lat doświadczenia zawodowego. Odwiedza młodzież i nauczycieli w szkołach w kraju, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem na temat przestępczości narkotykowej.