W Zespole Szkół Specjalnych w Górznie zorganizowano w podkoziołek bal karnawałowy. To tradycyjna impreza organizowana w placówce przed Wielkim Postem.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

- Wystrój sali wprowadził uczniów w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wywarły na uczniach konkursy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił uczniom spędzenie czasu w miłej atmosferze – informuje Renata Barczak-Piklikiewicz, nauczycielka ZSS w Górznie.

{gallery}2017/artykuly/Gorzno_bal_karnawalowy_2017,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}