W gminnych obchodach Dnia Kobiet uczestniczyło ok. 160 pań z gminy Rydzyna. Życzenia składał im m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Kobiety w dniu swego święta gościły m.in. przewodniczącego Rady Miejskiej Romana Skibę, burmistrza Rydzyny Kornela Malcherka oraz przewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego Jana Szkudlarczyka i starostę leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka. Spotkanie przy kawie dostarczyło także wrażeń artystycznych, przed publicznością wystąpiły m.in. mażoretki. Każda z kobiet otrzymała od panów symboliczny kwiat.