Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie. Kandydaci mogą składać oferty w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie do 8 maja br.

W związku z kończącą się 31 sierpnia br. kadencją dyrektor SOSW Krystyny Śliwińskiej zgodnie z ustawą o systemie oświaty Zarząd Powiatu Leszczyńskiego - organ prowadzący szkołę - ogłosił konkurs na to stanowisko.

Do konkursu może przystąpić osoby, które spełniają warunki zawarte w ogłoszeniu o konkursie. Termin składania ofert w Starostwie Powiatowym w Lesznie mija 8 maja br. o godz. 16:00.