Godło Polski  Herb województwa Wielkopolskiego POL powiat leszczyński COA    800px POL gmina Krzemieniewo Herb Lipna - link 1200px POL Osieczna COA Rydzyna Święciechowa Wijewo Włoszakowice

Top - obrazek ze zdjęciami

Zawodnicy UKS Roszada Lipno zdobyli 15 medali podczas XXXV mistrzostw Polski juniorów w warcabach 100-polowych w grze aktywnej i błyskawicznej. Turniej rozegrano w Karpaczu.

W mistrzostwach Polski uczestniczyło 18 zawodników UKS Roszada Lipno, którzy zdobyli łącznie 15 medali. W grze klasycznej w kategorii junior do lat 10 srebrny medal zdobył Mateusz Wysokiński, w kategorii junior do lat 13 drugie miejsce zajął Amadeusz Zyber-Moszak, a trzecie - Tymoteusz Myszuk, w kategorii juniorek do lat 13 srebrny medal wywalczyła Katarzyna Pisarska, a brązowy - Aleksanda Walkowska, w kategorii juniorów do lat 16 srebro zdobył Tomasz Urbańczyk, w kategorii juniorek do lat 23 drugie miejsce zajęła Agnieszka Szymańska.

W grze aktywnej w kategorii juniorek do lat 23 złoty medal wywalczyła Agnieszka Szymańska, w kategorii juniorek do 13 lat trzecie miejsce zajęła Aleksandra Walkowska, w kategorii juniorów do lat 13 brązowy medal zdobył Tymoteusz Myszuk.

W grze błyskawicznej w kategorii juniorek do lat 13 brąz wywalczyła Aleksandra Walkowska, w kategorii juniorów do lat 13 drugie miejsce zajął Amadeusz Zyber-Moszak, a trzecie - Tymoteusz Myszuk, w kategorii junior do lat 16 trzecie miejsce zdobył Tomasz Urbańczyk, w kategorii juniorek do lat 23 wygrała Agnieszka Szymańska.