W dniu 22 grudnia 2015 roku w Kąkolewie, gdzie odbyła się XI Sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego zorganizowane zostało spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli członkowie Zarządu Powiatu, Radni oraz zaproszeni goście.

Spotkanie wypełnione bylo bardzo miłą i ciepłą atmosferą. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia, po których podany został poczęstunek zorganizowany i sfinansowany przez Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Szkudlarczyka, Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Halinę Florek oraz Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Grzegorza Adamczaka. W imieniu Rady Powiatu V Kadencji przekazujemy wszystkim Mieszkańcom Powiatu Leszczyńskiego i im Rodzinom.

zyczenia radni