Firma Wiler-Bud z Nowej Wsi wykonuje prace przy budowie i przebudowie chodników przy drogach powiatowych. Inwestycja w Kłodzie już zakończyła się.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie podpisał umowy na budowę chodników w Kłodzie i Tworzanicach oraz ich przebudowę w Lasocicach. Wykonawcą jest firma Wiler-Bud z Nowej Wsi.

W gminie Rydzyna zbudowano już ok. 240 mb chodnika w Kłodzie. Wykonawca prac rozpoczął potem kolejny etap budowy chodnika (ok. 450 mb) w Tworzanicach. Koszt obu inwestycji to ok. 78 tys. zł.

W gminie Święciechowa natomiast przebudowane zostanie za ok. 157 tys. zł około pół kilometra chodnika na ul. Słonecznej w Lasocicach.