Podczas uroczystego apelu pożegnano uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Słabosłyszącej i Niesłyszącej w Rydzynie.

W uroczystości oprócz uczniów, rodziców i nauczycieli uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak. Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie Krystyna Śliwińska, wicedyrektor Emilia Katarzyńska oraz starosta pogratulowali uczniom osiągnięcia sukcesu, jakim jest ukończenie liceum oraz życzyli absolwentom pomyślności w dalszych etapach życia oraz mądrych i trafnych decyzji i wyborów.

Po rozdaniu świadectw, w tym z wyróżnieniem dla Nicolle Juszczak oraz zaświadczeń uczennicom, które zdecydowały o wydłużeniu etapu edukacyjnego, wystąpili uczniowie klasy I i II liceum, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki. Absolwenci podziękowali dyrekcji, nauczycielom, w tym wychowawczyni Alicji Kubiak oraz rodzicom za pomoc w wieloletniej nauce.

{gallery}2017/artykuly/Rydzyna_SOSW_pozegnanie_liceum_2017,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}