Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Słabosłyszącej i Niesłyszącej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie rozpoczęli egzaminy maturalne.

Pięcioro absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Słabosłyszącej i Niesłyszącej w SOSW w Rydzynie przystąpiło do egzaminu maturalnego. Oprócz przedmiotów obowiązkowych (język polski, matematyka, język obcy) abiturienci wybrali geografię w zakresie rozszerzonym.

Uczniowie niesłyszący na egzaminie maturalnym mogą korzystać z dostosowanych arkuszy egzaminacyjnych, wydłużenia czasu pracy oraz zapewnienia w czasie przeprowadzania egzaminu obecności surdopedagoga lub tłumacza języka migowego.