Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło nabór na stanowisko radcy prawnego w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Promocji i Obsługi Rady. Oferty można składać do 6 lipca br.

Nabór został ogłoszony, gdyż obecny radca prawny Agnieszka Kozłowska odchodzi z pracy z końcem czerwca br.

Od kandydatów na to stanowisko wymagane jest wykształcenie wyższe prawnicze, wpis na listę radców prawnych oraz trzyletni staż pracy, w tym co najmniej roczny staż pracy w zakresie pomocy prawnej udzielanej jednostkom administracji publicznej. Wśród wymagań dodatkowych zawarta jest m.in. biegła znajomość przepisów i aktualnego orzecznictwa, w tym w szczególności z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, prawa pracy oraz uregulowań dotyczących zamówień publicznych.

Oferty można składać do 6 lipca br. do godz. 15:00 na adres: Starostwo Powiatowe w Lesznie, pl. Kościuszki 4, budynek B, 64-100 Leszno z dopiskiem na kopercie „Oferta zatrudnienia na stanowisko radcy prawnego w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Promocji i Obsługi Rady”.