Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło nabór kandydatów na zastępstwo na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Oferty można składać do 14 lipca br. do godz. 15.00.

Starostwo Powiatowe szuka kandydatów na stanowisko urzędnicze - młodszego referenta ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Wybrana w konkursie osoba zostanie zatrudniona na umowę o pracę na zastępstwo na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika.

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie średnie geodezyjne lub kontynuacja nauki – minimum drugi rok studiów (szkoły) o kierunku geodezja lub inne w przypadku posiadania co najmniej rocznego stażu pracy na stanowisku urzędniczym w komórce odpowiedzialnej za realizację zadań wynikających z przepisów prawa geodezyjnego i kartograficznego.

Dodatkowymi atutami kandydatów będą doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i uprawnienia zawodowe wymagane do samodzielnego wykonywania funkcji, określone w Prawie geodezyjnym i kartograficznym.

Dokumenty należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie do dnia 14 lipca 2017 r. do godz. 15.00 na adres: Starostwo Powiatowe w Lesznie pl. Kościuszki 4 budynek B, 64-100 Leszno z dopiskiem na kopercie „Oferta zatrudnienia na zastępstwo na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika na stanowisko urzędnicze - młodszy referent ds. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami”.