Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Rydzynie ogłosił przetarg na przebudowę jego obiektów w celu ich dostosowania do przepisów przeciwpożarowych. To pierwszy etap wieloletniej inwestycji finansowanej z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Zgodnie z zaleceniami komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie obiekty SOSW Rydzyna muszą zostać poddane pracom dostosowawczym do wymogów przepisów przeciwpożarowych. Pierwszy etap robót zaplanowano na 2017 r. W jego ramach przebudowany zostanie jeden z budynków, przebudowane i wybudowane będą wewnętrzne i zewnętrzne instalacje wodociągowa i elektryczna, a także przebudowany zostanie obiekt, w którym zamontowany będzie agregat prądotwórczy.

SOSW Rydzyna ogłosił przetarg na wykonanie przebudowy, która musi zakończyć się do 15 grudnia br. Termin składania ofert mija 21 sierpnia br. o godz. 10:00.