Zarząd Powiatu Leszczyńskiego ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości w Boszkowie - letnisku przy ul. Dominickiej 20. Licytacja atrakcyjnie położonych działek w centrum tzw. Pudełkowa odbędzie się 11 grudnia br.

Nieruchomość należąca do powiatu leszczyńskiego przy ul. Dominickiej 20 w Boszkowie zabudowana jest trzema budynkami noclegowymi (segmenty), budynkiem administracyjnym, sanitariatami, budynkiem gospodarczym i toaletami. Składa się z kilku działek o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, jest uzbrojona i ogrodzona, teren ma lekki spad w kierunku Jeziora Dominickiego. Nieruchomość położona jest w centrum tzw. Pudełkowa, ma bezpośredni dostęp do utwardzonej ulicy.

Cena wywoławcza nieruchomości w Boszkowie została ustalona na 1.167.520 zł (transakcja jest zwolniona z podatku VAT). Zostanie ona zbyta w trybie przetargu ustnego nieograniczonego, ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Leszczyńskiego w dniu 10 października br.

Przetarg odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 11:00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie, pl. Kościuszki 4b, sala nr 18.

Ogłoszenie o przetargu