Do 15 października br. Starostwo Powiatowe w Lesznie czeka na wnioski studentów o Nagrodę Starosty Leszczyńskiego za wyróżniające się wyniki w nauce, sporcie, kulturze i sztuce.

Zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Leszczyńskiego o Nagrodę Starosty Leszczyńskiego mogą ubiegać się studenci studiów stacjonarnych, mieszkający w powiecie leszczyńskim, bez względu na miejsce nauki i rodzaj uczelni – publiczny czy niepubliczny.

Studenci ubiegający się o pomoc finansową winni zapoznać się z Uchwałą nr XXI/225/2013 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 16 maja 2013 r. w sprawie zasad przyznawania pomocy finansowej dla uzdolnionych studentów. Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami studenci spełniający kryteria określone w uchwale, mogą składać osobiście w Wydziale Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie, Plac Kościuszki 4B (w godzinach urzędowania) lub przesłać pocztą (decyduje data nadania) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 października 2017 r.