W Rydzynie odbyły się Mistrzostwa Regionu Leszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Wygrali je zawodnicy SOSW Rydzyna.

W Mistrzostwach Regionu Leszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych uczestniczyły szkoły specjalne z regionu leszczyńskiego. Każdy z zawodników miał do przebiegnięcia dystans 1000 m w dość trudnym terenie.

Pierwsze miejsce zajął zespół Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Rydzyna, drugie - Zespolu Szkół Specjalnych  Kościan, a trzecie Zespolu Szkół Specjalnych  Rawicz.

Za pierwsze trzy miejsca szkoły otrzymały puchary, które wręczyła dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie Emilia Nowak.