Zespół Szkół Specjalnych w Górznie świętował tradycyjny Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego podziękowano nauczycielom za pracę i zaangażowanie.

"Nie okłamałem chmur, nie oszukałem wiatru, nie okaleczyłem niczyich marzeń - dzięki Wam, Nauczyciele" – słowami poetki Marii Urbańskiej uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie w Dniu Edukacji Narodowej podziękowali pracownikom oświaty za trud wkładany w nauczanie i wychowanie.

Uczniowie na tę okazję przygotowali program artystyczny śpiewając piosenki i recytując wiersze. Dyrektor szkoły Iwona Stiller wręczyła nauczycielce Iwonie Bartz Nagrodę Starosty Leszczyńskiego, a także nagrody Dyrektora. Podziękowała pracownikom za zaangażowanie i rzetelną pracę, która nie jest łatwa i wymaga wielkiej cierpliwości. Podczas uroczystego apelu odbyło się także pasowanie na przedszkolaków i uczniów klasy pierwszej.

{gallery}2017/artykuly/Gorzno_ZSS_DEN18.10,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}