21 października 2017 r. w sobotę odbędzie się II edycja Crossu Sułkowskiego – biegu na 11km wokół Jeziora Dominickiego w Boszkowie.

Start: Boszkowo - Letnisko, Plaża Główna, godzina 12:00

W ubiegłym roku w biegu wzięło udział około 500 osób. Organizatorem imprezy jest Hotel Sułkowski, a Starostowo Powiatowe w Lesznie objęło patronat nad tą imprezą. Gwiazdą tegorocznej edycji Cross Sułkowskiego będzie Agnieszka Jerzyk – dwukrotna olimpijka i najlepsza polska triathlonistka. Cross Sułkowskiego popularyzuje zdrowy styl życia i promuje niezwykłe walory turystyczne powiatu leszczyńskiego.

Organizatorzy zachęcają całe rodziny do spędzenia weekendu w Boszkowie, zapewniają mnóstwo atrakcji oraz opiekę nad dziećmi podczas biegu.

Więcej informacji: http://www.hotelsulkowski.pl/ofertyspecjalne/cross-sulkowskiego